Esse Büro Mobilyaları

  • Büro Mobilya
  • İSTANBUL

Hakkımızda

ESSE BÜRO MOBİLYALARI olarak;

Sektörde edindiği 25 yıllık bilgi ve birikimlerini sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Değişen ve globalleşen dünyadaki teknolojiye ve yenilikleri takip ederek, günümüz ofis sistemlerine, kaliteyi ön planda tutan ekonomik ürünler üretmek suretiyle, hitap etme arzu ve gayretindeyiz.
Tasarımcılarımız tarafından dizayn edilen ürünlerde estetik, ergonomi, kalite-fiyat ilişkisi ve özellikle ekoloji kavramları ön planda olup, ürünlerimiz için gerekli olan yedek parça ve yarı mamül ürünler en son teknoloji ile sizlere sunulmaktadır.
ESSE MOBİLYA, tam kapsamlı büro, okul, hastane mobilyası üretimi, yere, mekana ve ihtiyaca uygun, tam projelendirme ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.
Üretim alanında, melamin ve laminat çalışma masa grupları, dolap grupları,metal,çöp kovaları,Ahşap masa grupları, V.i.p odalarının tam kapsamlı oturma grupları, sinema ve konferans koltukları, metal arşiv dolapları, metal dolaplar bulunmaktadır.
İlkemiz, kaliteden ödün vermeden sürekli tekamül içerisinde ve gayretinde bulunmak, müşteri odaklı yeniliklerle kişiye özel alternatif çözümlerle sizlere hizmet vermek ve bu sektörde hep beraber daima var olmaktır.
Esse Büro Mobilyaları San. Tic. Ltd. Sti.nin müşterilerimize sunmayı görev bildiği hizmetler;
*Müşteri Memnuniyeti
*Satış Sonrası Hizmet

ÜRÜNLERİMİZ;

*MASA GRUPLARI

*KOLTUJ GRUPLARI

*EĞİTİM GRUPLARI

*ÇELİK-METAL GRUPLARI

İletişim

Yetkili Hasan GÜNDÜZ
GSM 0532 596 12 75
Telefon 0212 634 55 10
Faks 0212 634 55 11
Email info@esseburo.com
Resmi Web Sitesi www.esseburo.com
Adres Fevzi Paşa Mah.17-1A No:21 Bağcılar
Şehir İSTANBUL

Ürünler / Hizmetler

#

Galeri