Eks Enerji

  • Enerji
  • İSTANBUL

Hakkımızda

EKS ENERJI ELEKTRONIK , UZUN YILARDIR SADECE TEKNIK DESTEK HIZMETI VEREN ,KISA ZAMAN ZARFINDA KENDI ÜRETTIGI EKS MARKA CIHAZLARI (UPS) ILE SEKTÖRDE YER ALMIS VE HIZMET VERMEYI ILKE EDINMIS BIR TEKNIK LABROTUVARDIR.

BIR ÇOK BILGISAYAR FIRMASI ve TEKNIK SERVIS VEREN FIRMALAR SADECE MARKET BAZINDA ÇALISIP,SATIS YAPTIGI FIRMALARIN ARIZALI ÜRÜNLERINI BIZIM GIBI ONARIM SERVISLERINE YAPTIRMAKTADIR.

KULLANICININ DOGRUDAN OLARAK SERVISLERLE IRTIBAT KURMASI, ONARIM MALIYETLERINI ÖNEMLI ÖLÇÜDE DÜSÜRMEKTEDIR.

ARIZA TESPITININ ÜCRETSIZ OLDUGU SERVISIMIZDE ,ONARIM VE TEST CIHAZLARIMIZ PROFOSYONEL BOYUTTADIRLAR.

ONARILAN CIHAZLARIN EN AZ IKI KISI TARAFINDAN TEST EDILDIGI BASKA SERVIS YOKTUR.

TEKNIK SERVIS HIZMETIMIZ 3 AY GARANTILIDIR.

CIHAZLARIMIZ 2 YIL GARANTILIDIR.

BAKIM ANLASMALARIMIZ MÜSTERILERIMIZE ULASIM MASRAFLARIMIZI KARSILAYACAK ÖLÇÜ BAZ ALINARAK ,CÜZI RAKAMLARLA YIL'da 4 KEZ YAPILMAKTADIR.

7GÜN /24 SAAT

“ KESINTISIZ HIZMET, KESINTISIZ GÜVENILIR ENERJI”

EKS ENERJI 12 yillik bir deneyimle kesintisiz güç kaynagi konusunda faaliyete baslamistir. Bilgi toplumu dönemini yasadigimiz dünyada teknoloji kullanimi hizla yayginlasmaktadir. Bununla birlikte, enerji problemlerinin yol açtigi zaman, bilgi kaybi önlem alinmadigi takdirde rekabet dezavantajlari yaratmaktadir. Firmamiz enerji problemlerinin çözümüne katki saglamayi ve yatirimlarini bu alana yönlendirmeyi seçmistir. Gelisen teknoloji ile paralel olarak sürekli kendini yenilemekte ve endüstriyel elektronikte kalici çözümler üretmektedir. Günümüzde rekabet gücünü, karliligi ve verimliligi artirabilmek yatirimlarda ileri teknoloji ürünleri kullanmayi gerektirir. Bunun geregi olan elek tr onik sistemlere, en büyük isletmelerden en küçük isletmelere kadar ihtiyaç hissedilmekte ve kullanilmaktadir. Ülkemizde ve dünyada gelisen teknolojiye ve bu teknolojinin güncel hayata girmesine paralel olarak ortaya çikan en büyük sorun enerji olmustur. Enerji yatirimlarinin zamaninda ve yeterli yapilmamasi sebebi ile enerji sorunu daha yogun hissedilmektedir. Kullandigimiz bu ileri teknoloji ürünü cihazlar ise elek tr ik enerjisi problemleri nedeniyle; kesinti, parazit, bozulma ve dengesizlikler yüzünden sik sik sorun çikartmaktadir. Bu sorunlar zamanla daha büyük ve telafisi zor problemlere neden olmaktadir. Bu noktada kesintisiz güç kaynagi kullanimi zorunludur. Seçilen kesintisiz güç kaynagi sisteme uygun, en iyi korumayi saglayacak kapasitede ve yüksek verimli olmalidir. Imalatini yaptigimiz K.G.K.'lar 2 yil garantili olup, 10 yil yedek parça temin garantisiyle ülkemizin özel sebeke kosullari dikkate alinarak dizayn edilmistir. Firmamiz kosulsuz müsteri memnuniyetini vazgeçilmez bir ilke edinmistir. Bunun geregi olarak imalatini yaptigimiz tüm cihazlar yurdumuzun tüm bölgelerinde en fazla 24 saat içinde servis garantisi ile satilmakta ve kurulmaktadir. EKS, uzman teknik kadrosuyla sürekli kendini gelistirmekte ve standart disi müsteri ihtiyaçlarina da çözümler sunmaktadir. Saygilarimizi sunar, çalismalarinizda basarilar dileriz.

ÜRÜNLERİMİZ;
Ups
Regülatörler
Aküler
Invertörler
Redresörler
Diger Ürünler

İletişim

Yetkili Murat ŞENGÖNÜL
GSM 0536 244 51 00
Telefon 0216 471 18 42
Faks 0216 471 18 43
Email info@eksenerji.com
Resmi Web Sitesi www.eksenerji.com
Adres H2 Cad. pasaj 1 No: 13 Ümraniye
Şehir İSTANBUL

Ürünler / Hizmetler

#

Galeri