Elazığ Mobilya Efendy Home

  • Mobilya Malzemeleri
  • ELAZIĞ

Hakkımızda

Bir Sarnılıoğlu Grup Kuruluşudur
2010 yılından beri, mobilya sektöründe yaptığı yenilikçi konseptler, benimsediği kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ile kısa süre içerisinde bölgenin öncü mobilya mağazalarından biri olmayı başarmıştır.
Kurulduğumuz günden bu yana her zaman yüksek kalite, sorunsuz müşteri memnuniyeti, güvenilir alışveriş noktası, satış odaklı olmak yerine, ihtiyaca yönelik şık ve güzel tasarımlar ile müsterilerimize büyük bir özveri ile yardımcı olmaya çalışmaktayız.
Sadece mobilya alanında değil, ev dekorasyonu için ihtiyaç duyacağınız aksesuarlar, tablolar, sehpa takımları, aydınlatma ürünleri, kitaplıklar, dresuarlar ve aynalar gibi bir çok ürün dalını sunup, ücretsiz proje çizimi ve iç mimarlık desteğimiz ile hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine yardımcı oluyoruz.
Firmamız üzerinden temin edilen her ürün 2 yıl garanti sağlarken, bütçe konusunda destek talep eden her müşterimiz için alışveriş kredisi ve ödeme kolaylığı imkanı sağlayabiliyoruz.
Bu sayede hayalini ettiğiniz, almak istediğiniz ürünleri ekonomik problemler ile boğuşmadan temin edebiliyorsunuz.
Devamlı değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışı ile müşterilerimize konforlu, modern, fonksiyonel ve en güncel trendlerimizi sunmak için gerek internet sitesi gerekse mağazamızda severek ve ilk günkü heyecan ile hizmet sunmak için hazır bekliyoruz.
 

İletişim

Yetkili MERT SİNAN SARNILIOĞLU
GSM 5325216963
Telefon
Faks
Email efendyhome604@gmail.com
Resmi Web Sitesi www.efendyhome.com.tr
Adres CUMHURİYET MAH. 2779 SOK. EFENDİYEY KONUTLARI SİT. B BLOK NO:6/A MERKEZ ELAZIĞ
Şehir ELAZIĞ

Ürünler / Hizmetler

#
MOBİLYA
TEPE HOME
İŞBİR YATAK
YEMEK ODASI
KOLTUK TAKIMI
YATAK ODASI
YATAK
GENÇ ODASI
LAKSİRİ MOBİLYA
UYGUN MOBİLYA
HESAPLI MOBİLYA
ÇOCUK ODASI
EFENDY HOME