Alka Hırdavat Metal Tic.ltd.şti.

  • Çelik Kapı
  • BURSA

Hakkımızda

Altın Çelik Kapı 1998 yılı başında çelik kapı sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı yılın sonunda Bursa Yeşil Caddesindeki teshir sektöründe bir ilki temsil eden bir anlayışla açmıştır. 1998 yılında çelik kapı malzemeleri satışına ve mütevazı bir atölyede üretime başladı .

Siz değerli Müşterilerimizin ilgi ve desteği ile imalat ve malzeme satışında hızlı bir gelişme göstererek 1998 yılı bitmeden 600 m2'si kapalı toplam 900m2 alanda ve 45 personelle üretimine hız verdi. Ayni zamanda elektrostatik toz boyama sistemini de bünyesine katarak büyümesini devam ettirdi. İlk ihracatını 1999 yılı sonunda Nijerya'ya gerçekleştirdi. Ayrıca Altın Kapı, İran'da çelik kapı imalatına başladı ve Azerbaycan'da da çelik kapı showroomunu hizmete sundu. Firmamız giderek artan bir hızda yurtdışına çelik kapı ve malzeme satışını sürdürmektedir.

Son yılların ekonomik ve sosyal değişimlerinin bir sonucu olarak artan , insanların konutlarında güvende olma ihtiyacını karşılamak üzere estetik ve güvenliği ekonomik bir karışımla sizlere sunabilmek için kendine özgü kapı tasarımlarımız güler yüzlü satış montaj ve satış sonrası hizmetleriyle hak ettiği ilgiyi ve desteği sizlerden her zaman gördü ve bundan sonrada görmeye devam edeceğini umuyoruz.

Dürüst, sözüne sadık, kaliteyi bir reklam aracı değil insanların hakki olarak gören anlayışımıza çok çalışmayı katarak ürettiklerimizi sizlerden önce kendimiz beğenerek memnun her müşterimizin bir sonraki müşterimizin gönüllü referansı olduğunu hiç unutmadan sizlere hizmet etmeyi kendimize is edindik. Ve biz isimizi seviyoruz. Bu yaklaşımla bugüne kadar gösterdiğimiz hızlı gelişimi bundan sonrada devam ettirerek sadece Bursa ve Türkiye değil bütün dünyaya ulaşmayı kendimize hedef edindik.Benimsediğimiz ilkelerin doğruluğuna inanıyoruz ve bu ilkelerin bizleri hedeflerimize ulaştıracağına ve sizlerin de bizlerin yanında olacağınıza inanıyoruz.

İletişim

Yetkili Hikmet KARABOĞA
GSM
Telefon 0224 368 90 46
Faks 0224 368 13 04
Email info@altincelikkapi.com - altincelikkapi@altincelikkapi.com
Resmi Web Sitesi www.altincelikkapi.com
Adres Yavuz Selim mah. 11 Eylü Bulvarı No:14 Yıldırım l
Şehir BURSA

Ürünler / Hizmetler

#

Galeri