Master Kilit Ve Çilingir Hizmetleri Ltd.şti.

  • Anahtar Çilingir
  • İSTANBUL

Hakkımızda

Anahtarcim.com Türkiye ve Kıbrıs geneli 24 saat acil anahtar , anahtarci ve çilingir hizmeti vermektedir. Anahtarcim.com çilingir , anahtarci hizmetleri MASTER KİLİT LTD ŞTİ’ ne aittir.
Anahtarcim.com çilingir merkezi İstanbul Şişli’ dedir. Anahtarcim.com 7/24 saat çilingir çağri merkezi numarası 444 0 193’ dür. Tüm gsm hatlarından Turkcell, Vodafone ve Avea’ dan nerede olursanız olun alan kodu yazmadan direk 444 0 193 olarak aradığınızda Anahtarcim.com 7/24 çilingir çağrı merkezi ne ulaşabilirsiniz. Acil anahtarci ve çilingir hizmetleri size en yakın olan anahtarci ve çilingir şubemize yönlendirilir ve 25 dakikada anahtarcı çilingir ustası kapınıza gelir. Anahtarcim.com çilingir hizmetleri dışında ayrıca güvenlik sistemleri desteğide sağlamakdadır. Ev ve iş yerlerinize alarm izleme merkezli güvenlik sistemi monte edilir, alarm takılır ve merkezden 7/24 ev ve işyeriniz kontrol edilir. Herhangi bir sabote durumunda size ve bildirdiğiniz numaralara haber verilir.Gerekirse emniyet güçleri ,ambulans yada itfaiye olay yerine anında müdahale ettirilir.
Anahtarcim.com acil cilingir anahtarcı hizmetlerinin yanında ayrıca ev ve işyerlerinize gelerek kapınızı ve pencerenizi nasıl emniyete alabilirsiniz diye size ücretsiz keşiflendirme hizmeti sunmakdadır.Hırsızlık olayları hakkında detaylı bilgi vermektedir.
Hemen şimdi arayıp acil anahtarcı çilingir çağrı merkezimize adresinizi verebilirsiniz. Arayın gelelim ücretsiz güvenlik danışmanlığımızı adresinizde verelim.bu numarayı hemen şimdi cep telefonlarınıza kaydediniz.anahtarcı ve çilingir hizmeti ne zaman lazım olacagı belli olmaz.

444 0 193 Çilingir çağrı merkezi.

İletişim

Yetkili MÜCAHİT PALA
GSM 0533 957 61 58
Telefon 0212 444 0 193
Faks 0212 231 21 96
Email anahtarcim@anahtarcim.com info@anahtarcim.com
Resmi Web Sitesi www.anahtarcim.com
Adres Ergenekon cad. türkbeyı sok.no:9/2 ŞİŞLİ
Şehir İSTANBUL

Ürünler / Hizmetler

#

Galeri