Firma Adı:
KAFAOĞLU METAL PLASTİK MALİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yetkili:
Gökhan KURTCAN
Tanıtım:
* 1984 yılında 200 m² lik bir alanda Türkiye’ nin önde gelen lider otomobil fabrikalarından biri olan Tofaş’ a metal yedek parça üretimi yaparak faaliyetine başlayan Kafaoğlu, müşteri skalasına Arçelik A.Ş., Türkiye Demirdöküm İşletmeleri ve Eczacıbaşı’nı ekleyerek, beyaz eşya sektörünün Türkiye deki en büyük yan sanayilerinden biri haline gelmiştir.

* Kafaoğlu tecrübeli personeli ve makine parkıyla ana faaliyet alanlarını soğuk sac şekillendirme, plastik enjeksiyon, gruplama, talaşlı imalat, çinko kaplama olarak belirlemiştir.

* 27 yıllık birikimimiz ile bugün Türkiye’deki müşterilerimizin yanı sıra, 300’ü aşan sayımızla, Avrupa’daki müşterilerimize de hizmet sunmaktayız.

* Kafaoğlu, değişen ve gelişen dünya şartlarında kaliteli ürün üretmek, çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; teknoloji ve kalite açısından örnek ve aranılan bir kuruluş olarak sektörde sürekli gelişmek vizyonu ile domestik ve global pazarlarda, alanında lider olma kararlılığındadır.

* Müşteri tatmini ve süreç iyileştirmelerimiz için AR&GE Departmanımız makine – ekipman dizayn eder ve üretir.

* Kalite laboratuarımızda, tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek personelimizle, sistemimizin ve ürün kalitemizin en yüksek seviyeye çıkarılması amaçlanmıştır.
Adres:
Organize Sanayi Bölgesi Teknoloji Bulvarı 13. Cd No:11 ESKİŞEHİR
Şehir:
ESKİŞEHİR
Telefon:
0222 236 10 20(pbx)
Faks:
0222 236 10 23
Cep Telefonu:
E-Posta:
info@kafaoglu.com
Web Adresi:
www.kafaoglu.com
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör