Firma Adı:
AY - SAN JANT KAPAKLARI ÇELİK SANAYİ
Yetkili:
Tanıtım:
Ay-San Ltd. 1999 yılında kurulmuş olup, 3500 m2 kapalı alana sahip tesisiyle Silivri / İstanbul'da hizmet vermektedir.

Otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, her türlü kamyon, treyler ve otobüs için değişik ebatlarda jant kapağı üretmektedir. Paslanmaz çelik, nikel, plastik ve boyalı jant kapaklarının stoklarımızdan temini mümkün olup, teknik kapasitemiz geniş hacimli siparişlerin yirmi gün içinde teminine olanak sağlamaktadır.

Türkiye pazarında önde gelen firmalardan biri olan Ay-San, kaliteli ürünlerinin ihracatı ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmakta ve mevcut ihracat pazarını genişleterek satışlarını arttırmak için yoğun çalışmalar içindedir.

Ana hedef ve stratejimiz ise, bu gelişmeler ışığında kendisini sürekli yenileyen geliştiren bir firma olma kararlılığı, iç ve dış pazarlarda kullanıma sunduğumuz ürünlerimizin kalite ve güvenilirliği ile değerli müşterilerimize kazançlı bir iş hayatı sağlayabilmektir.

ÜRÜNLERİMİZ;

-METAL JANT KAPAKLARI

-PLASTİK JANT KAPAKLARI

-AKSESUAR VE YEDEK PARÇA

Adres:
Çanta Beldesi Büyük San. Cad. Fatih Mah.
Alna Sok. No:17 34580 Silivri
Şehir:
İSTANBUL
Telefon:
0212 746 56 22 - 0212 746 51 99
Faks:
0212 746 55 83
Cep Telefonu:
E-Posta:
info@ay-san.com
Web Adresi:
www.ay-san.com
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör