Firma Adı:
MİKRON AKS.VE MAK.PAZ.DIŞ TİC.A.Ş.
Yetkili:
Hasan ÇAVUŞ
Tanıtım:
1971 yılında Beyaz Eşya ve Otomativ,Elektrik vb.sektörlere yönelik perçin ve montaj makineleri yapmak amacıyla MİKRON KOLL. ŞTİ.Olarak temelleri atılan işletmemiz 1985 yılından itibaren konfeksiyon sektörüne yönelik makine ve aksamına kalıplar üretmeye başlamıştır.
Her zaman olduğu gibi Kalite ve Müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin çalışmalarını hızlandıran işletmemiz çok kısa zamanda sektörde büyük bir Pazar payı elde etmiştir. 1990’lı yıllara gelindiğinde MİKRON markası bir otorite haline gelmiş ve yeni atılımlar yapma kararı alarak Kapsol Düğme,toka,çıt çıt,kuşgözü vb. ürünlerin imalatını yapmak üzere MİKRON METAL AŞ. Firmasını kurmuştur.

Dünya standartlarında imalat yapan kuruluşumuz iç ve dış piyasalarda aranılan bir marka haline gelmiştir. Daha sonra sektördeki gelişmeleri göz önüne alarak MİKRON DIŞ TİCARET AŞ’yi de kurarak bugünkü durumuna gelmiştir. Halen ve uzman personelle hizmetine devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ;

-EV TEKSTİLİ

-TEKSTİL AKSESUARLARI

Adres:
Merkez

Adres: TEPEÖREN MAHALLESI TUZLA KIMYACILAR ORG.SAN.BÖL.MELEK ARAS BULVARI ANALITIK CADDESI C-32 PARSEL NO 60 TUZLA ISTANBUL

Şube(Merter)

Adres: Keresteciler Sit.Savaş Cad .
Çetinel İş Merkezi No:10-3
Merter-Güngören 34010 İSTANBUL

Şube(Mercan)

Adres:Fuatpaşa Cad.No:33
Beyazıt-EMİNÖNÜ İSTANBUL

Şube(Ege Bölgesi)

Adres:MTK Sitesi 745-1 Sokak No:1
Çamdibi-BORNOVA İZMİR

Şehir:
İSTANBUL
Telefon:
0216 593 30 93 - 0216 593 31 00
Faks:
0216 593 31 01 - 0216 593 31 02
Cep Telefonu:
E-Posta:
mikronexport@mkr.com.tr
Web Adresi:
www.mkr.com.tr
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör