Firma Adı:
FER ISI TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Yetkili:
Haluk BALÇIK
Tanıtım:
Fer Isı Teknolojileri Ltd.Şti. ısıtıcı sistem ve ekipmanları sektörüne yeni bir soluk ve anlayış getirmek amacıyla 2003 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur.

Firmamız 1500 m² kapalı alana sahip üretim tesisinde, konusunda uzman üretim ve idari personeli ile hizmet vermektedir. Uluslar arası standartlara uygun kaliteli üretimini Alman VDE belgesi ile sertifikalandırmıştır.

Üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini artırmak amacıyla 2007 yılında tamamen kendi öz kaynakları ile gerçekleştirdiği Manisa Organize Sanayi Bölgesinde de 2800m² kapalı alana sahip modern fabrikasında teknoloji açısından en gelişmiş makine ve test cihazları ile 2008 yılı 2. yarısı itibariyle hizmete başlayacaktır.

Türkiye’nin önde gelen ve en tanınmış ısıtıcı firmalarından olan Fer Isı Teknolojileri son iki yılda ihracatta da bir atılım gerçekleştirmiş ve Avrupa ile Orta Doğu ısıtıcı pazarında ismini duyurmuştur. Firmamız kuruluşundan bu yana geçen 4 yıl içerisinde Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika pazarında 20’ye yakın farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Günlük hayatımızın hemen hemen her alanında kullanılmakta olan ısıtıcı elemanları kalite anlayışından taviz vermeden kalite yönetim sistemi ve gelişmiş üretim tekniklerine göre üretilip, uluslar arası standartlarda belirtilen testlerin yapıldığı laboratuarında kontrolleri yapılarak müşterilerine sunmaktadır.

Adres:
İvedik Org. San. Mürted San. Sitesi 24. cad. 729. sok. No:11-13
Şehir:
ANKARA
Telefon:
0312 395 07 37 PBX
Faks:
0 312 395 07 39
Cep Telefonu:
E-Posta:
finans@ferisi.com.tr
Web Adresi:
www.ferisi.com.tr
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör