Firma Adı:
BAHÇESARAY TAVA VE YEMEK FABRİKASI
Yetkili:
Tanıtım:
Personel yemeğinizi kendiniz üretiyorsanız ama personeli memnun edemiyor, üstelik maliyetleri de bir türlü aşağı çekemiyorsanız, * Bir yemek şirketinden yemek alıyor ama yemeklerinden ve hizmetinden memnun kalmıyorsanız, * Yemekler ve hizmet iyi ama fiyat çok pahalı diyorsanız, * Kısaca yemekle ilgili bir probleminiz varsa lütfen bizi arayın. Çözüm ortağınız olalım. Hem personel yemeğini bir problem olmaktan çıkaralım hem de yemek giderlerinizi azaltalım.


DÜĞÜN,MEVLİD VE ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN TOPLU YEMEK SİPARİŞİ ALINIR.FABRİKA VE İŞ YERLERİNİZE TOPLU YEMEK VERİLİR.
TABLDOT TAVA KAVURMA KUZU TANDIR D\Ğ\NMEVLİDORGANİZASYONTOPLANTI GEZİ VS...................


Amacımız; Müşterilerimizin isteğine uygun, kaliteli hizmeti en üst düzeye çıkarmaktır. Gağdaş teknolojinin olanakları ve uzman personelin titiz galışmalarıyla, yemek sektöründe çağdaş hizmeti yakalamak, yemeği yalnızca bir doyum aracı olmaktan gıkarmak, personelinizin dengeli ve doğru beslenmelerini sağlamaktır. Yemek hizmetinde kaliteyi sağlarken üzerine durduğumuz konular, personelin kendi alanında eğitimli kişilerden oluşması, kullanılan maddelerin kaliteli ürünlerden olması, kullanım tarihlerine hassasiyet gösterilmesi, yemeğin hazırlık, pişirme ve servis aşamalarında hijyenik kurallara tam olarak özen gösterilmesi, meslek igi eğitim kurslarıyla personelin bilgilendirilmesi ve yeni gelişmelere uyumlarının sağlanması temel prensiplerimizdir. Müşterilerimize uyguladığımız anketlerle düzenli olarak yaptığımız müşteri ziyaretleri ile, kalite ve üretimle ilgili çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Bunların ışığında, bütün birimlerimizdeki personelimizle haftalık ve aylık toplantılar yaparak, düzeltici ve önleyici kararlarla, müşterilerle aramızdaki sürekli iletişimi canlı tutarak daha iyi ve daha sağlıklı hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
Adres:
Gıda Toptancılar Sitesi F Blok No:5
Şehir:
MALATYA
Telefon:
0422 311 77 75
Faks:
0422 311 77 76
Cep Telefonu:
E-Posta:
Web Adresi:
www.bahcesayaryemek.org
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör