Firma Adı:
SÜTÇÜ FEVZİ KAHVALTI SALONU
Yetkili:
Kadir TİMUR
Tanıtım:
Dünyaca ünlü Van kahvaltısının ilimizde vazgeçilmez tek adresi olan Sütçü Fevzi Kahvaltı Salonumuzda sizlere tadını başka hiçibir yerde bulamayacağınız bir kahvaltı sunmaktayız.

Türkiyenin birçok yerinden gelen müşterilerimize kaliteli hizmet ve vazgeçilmez damak tadını sunmak salonumuzun ilkeleri arasındadır.

Van sofrasının olmazsa olmazları;
-Otlu Peynir
-Cacık
-Kaymak-Bal
-Piyaz
-Kavut
-Murtuğa

Van da eşi benzeri olmayan salonumuzun ünü türkiye geneline yayılmıştır.Sofra Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Esra Düzdağ ve Yazı İşleri Müdürü Neslihan Demir in hazırlayıp sunuculuğunu yaptıkları KÜLTÜR AŞI programı geçtiğimiz günlerdeki programını salonumuzda gerçekleştirdi.Değişik tatlar ve yeni lezzetlerin yanı sıra vazgeçilmez kültürümüzün de sergilendiği programda SÜTÇÜ FEVZİ KAHVALTI SALONU olarak farkımızı tüm Türkiye ile paylaştık.
Ayrıca CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Mehmet Yasin in sunduğu Yollardaki Lezzet Durakları isimli programda da ilimizi ve kültürümüzü bizlere yakışır bir şekilde temsil ettik.
Adres:
Cumhuriyet Cad Eski Sümerbank Sok No 11
Şehir:
VAN
Telefon:
0 432 216 66 18
Faks:
0 432 216 66 18
Cep Telefonu:
0 536 415 75 37
E-Posta:
info@sutcufevzi.com
Web Adresi:
www.sutcufevzi.com
Mitsubishi klima - Thermowood - yün iplik - dantel - granit - oto lastik ankara - battaniye - big bag - baskili poset konteyner - ithal duvar kagidi - taki - güpür - tavuk döner - döner - dantel - karton çanta - vidanjör hizmetleri - izmir kuaförler - granül makinasi - asfalt - cami halisi - ortopedik terlik - davetiye modelleri - kirsehir haberleri - redüktör - acil vidanjör - eleman ilanlari - regülatör