Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Local SEO

Arama motorlarında yapılan aramalarda işletmenizin lokal bazlı aramalarda ,belirli anahtar kelimelerde ,web siteniz olmasına ihtiyaç duymadan arama sonuçlarında yükselmesi ve ön sayfada görünümüdür.

Web Tasarım

Web tasarım ve yazılım konusunda firmamız benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Çözüm Ortağı web tasarım kültürünün temelidir.Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Google AdWords

Google Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir.Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Sosyal Medya

Sosyal medya reklamları,uygun bütçeleri,şeffaf dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına farklı çözümler sunuyor.Çözüm Ortağı olarak; markanızın ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun sosyal medya reklamları hazırlar, bu reklamları yönetir ve detaylı olarak rapor hazırlarız.

Maps

Haritalama sistemi sayesinde dünyanın her yerinde, ülke, şehir mahalle ve hatta sokak detaylarına kadar rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. IOS, Yandex ve Google tarafından sunulan haritalarda şirket oluşturma ve destek hizmetleri.

SEO

Arama motoru optimizasyonu hizmeti, sitenizin altyapısı incelenerek uyumlulugu saptandıktan sonra, agırlıklı olarak web sitenizin arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi için yapılan işlemler toplamıdır.

Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya