Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler

GİZLİLİK – GÜVENLİK POLİTİKASI


* Bu gizlilik politikası ile Çözüm Ortağı İnteraktif Medya A.Ş., internet sitesi www.firmareklam.net (Gizlilik politikasında “firmareklam.net” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların firmareklam.net’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.
* Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır. Firmareklam.net hiç bir zaman ziyaretçilerin,kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.
* Firmareklam.net, kişisel bilgilerin ve firmareklam.net kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Firmareklam.net bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, firmareklam.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, firmareklam.net’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
* Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler firmareklam.net tarafından da güncellenebilecektir.
* İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.
* Firmareklam.net web sitesini ziyaret etmekle, hizmetlerini kullanmakla bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş sayılmaktasınız.
* Telif hakları (Copyright)
Bu web sitesinin her hangi bir kısmının ya da tamamının, bölünmesi ya da kopyalanması, kâğıda yazdırılması, çoğaltılması veya web sitesinin içeriğinde bulunan malzemelerin ve bilgilerin kopyalanması ve ticari sebepler için kullanılması ya da satılması, değiştirilmesi ve yayınlanması, Çözüm Ortağı İnteraktif Medya A.Ş. tarafından yazılı onaylanmamış ise, yasaktır.

Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya