Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması


Firmamız 1980 yılında Babamız Hacı Şeref Göktürk ile Fıstık çıtlatma ve Badem kırma işiyle kuruyemiş sektörüne başlamıştır. 1982 yılında Mehmet Yaşar Göktürk tarafından kurulan Şerefoğlu Ticaret, 1995 yılında Kardeşleri Mecit Göktürk ve Abdullah Göktürk ile birlikte bir Aile Şirketi olan Şerefoğlu Bademcilik Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Olarak bugünlere gelmiştir. Şerefoğlu Bademcilik Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Kuruyemiş üretimi, ithalat, ihracat ve pazarlamasını yapmaktadır. Tüketicilerimize ve bayilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunma vizyonu ve insan sağlığını koruma misyonu üstlenerek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Şu anda 1500 m² kapalı alanıyla son teknoloji makinaları ile hijyenik ortamda gıda üretimi yapmaktadır ve işini daha da geliştirmek amacıyla 10.000 m² ticari arsa üzerine kuracağı fabrika ile daha kaliteli daha hijyenik bir ortamda tüm kuruyemiş çeşitleri ile hizmete girmeyi hedeflemektedir.

Sektöründe öncü bir kuruluş olarak “ŞEREFOĞLU BADEMCİLİK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ” markasını “kalite” ve “güven” kavramları ile özdeş hale getirmek firmamızın amacıdır.

Ayrıca 2005 yılından itibaren sektörünü geliştirerek inşaat sektörüne de ŞEREFOĞLU İNŞAAT adı altında ŞEREFOĞLU TEKSTİL İNŞAAT TAAHÜT TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ SAN.LTD.ŞTİ. ni kurmuştur. Bu sektörde de 5 yıl içerisinde 1000 konutluk projelerini gerçekleştirerek büyük bir projeye imza atmıştır. Bu dalda da güvenini tüm Gaziantep’e kanıtlamış olup bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

Görüldüğü gibi Gıda sektöründe ve inşaat sektöründe lider olmayı hedef haline getirmiştir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ ;

* ÇİFT KABUKLU

* TEK KABUKLU BADEM

* İRİ BADEM

* 12,5 mm ÜSTÜ

* 12 mm ÜSTÜ

* UZUN DRAJE

* UFAK DRAJE

* ŞEKERLİK BADEM

* ZARLI KIRIK

* ZARLI YANPEŞ

* TÜM SOYULMUŞ BADEM

* SOYULMUŞ YANPEŞ BADEM

* SOYULMUŞ KIRIK

* FİLE BADEM

* PİRİNÇ BADEM

* TOZ BADEM

ŞEREFOĞLU BADEMCİLİK

Firma Yetkilisi: Mustafa GÖKTÜRK
Adres: Örnek Fıstıkçılar Sitesi No:6 Gatem Şehitkamil
Web Sitesi: www.serefoglu.com.tr
Faks: 0342 238 12 94
Dahili Telefon: 0342 238 11 92 - 93
Cep Telefonu:
E-Mail: info@serefoglu.com.tr
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya