Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması

PETFOOD SANAYİ olarak

Petfood San. Tic. Ltd. Şti. yem makinaları sektöründe 30 yıllık işletmecilik deneyimine sahip Mega Makina Sanayi A.Ş. tarafından 2009 yılının başında kurulmuştur. Salihli Organize Sanayi Bölgesinde 1200 m² kapalı alan içerisindeki tesiste, Şubat 2009 itibariyle konusunda uzman mühendis, veteriner hekim, makina operatörleri ve personeli ile yüksek kalitede kedi-köpek mamaları üretimine başlanmıştır.

Üretime başladığımız ilk günden itibaren öncelikli olarak kedi ve köpek dostlarımızın dengeli beslenmesi ve sağlıklı bir yaşam sürmesi amacı ile hazırladığımız ürünlerimizde Avrupa standartlarına uygun hammaddeler kullanarak, gelişen son teknolojiyi ve kedi-köpek beslenmesi üzerine yapılan son çalışmaları takip ederek sürekli iyileştirme ve ürün geliştirme hedefiyle Türkiye mama sektöründe yerimizi almış bulunmaktayız.

Farklı ırk ve yaştaki kedi ve köpek dostlarımız için Petschoice markamız ile hazırladığımız Premium kedi-köpek maması ürünlerimizin yanısıra Yes, Buddy, Roxy markalı ekonomik ürünlerimizle de veteriner klinikleri ve petshoplara hizmet vermekteyiz. Üretim kapasitemiz ve uzman ekibimizle fason üretim taleplerini de karşılamaktayız. Ayrıca, Hollanda'da 1932 yılından bu yana Super Premium ve Premium kedi-köpek mamaları üretimi yapan Vobra Special Petfoods B.V. firmasının Carocat & Carocroc markaları ile Vobra ürünlerinin Türkiye'de üretim ve pazarlamasını yapmak üzere ticari anlaşmamız bulunmaktadır.

Petfood San. Tic. Ltd. Şti. olarak kedi ve köpek dostlarımızın sağlıklı ve dengeli beslenmesini öncelikli gözeterek, kaliteli ve rekabetçi ürünlerle müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve Türkiye'de kedi-köpek maması sektöründe Avrupa standartlarında üretim yapan lider bir kuruluş olarak ilerlemek hedefimizdir.PETFOOD SANAYİ

Firma Yetkilisi:
Adres: Organize San. Böl. 304. Cad. No:20 Salihli
Web Sitesi: www.petfood.com.tr
Faks: 0236 742 50 01
Dahili Telefon: 0236 742 51 00
Cep Telefonu: 0533 684 36 84
E-Mail: info@petfood.com.tr
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya