Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması

Türkiye’nin isim yapmış “Sanayi Tekerlekleri” fabrikasıyla ortaklığımızı uzun yıllar sürdürdükten sonra, 2007 yılında ortaklığımızı ayırma kararı aldık. Bu kararı aldığımızda önümüze yeni açılan yolda ilerlemenin zor olacağını biliyorduk. Buna rağmen müşterilerimizin, dolayısıyla ürünlerimizi kullanan herkesin kalitemizden yoksun kalmaması ve hizmetimizin sürekliliğini düşünerek “Devrim Makina ve Malzemeleri Ltd. Şti.” olarak ilk önce Kaplin imalatı yapmaya başladık.

Ortaklığın tamamen bitmesiyle birlikte, ortaklıktan gelen mevcut makina parkını genişlettik, bugüne kadar piyasada isim yapmış ve tanınan elemanlarımızı bünyemize kattık, piyasanın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kalıplarımızı yenileyerek üretim bandımıza “Sanayi Tekerlekleri”ni de ekledik. Nisan 2008 tarihinde “Saygın Kastor ve Tekerlek İml. Ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti” ismini alarak tam anlamıyla faaliyetimize yön verdik.

Bugün İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızda “müşteri memnuniyetini” esas alan üretim ve pazarlama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kalite ve güvenlikten asla taviz vermeyen yapımızı Eylül 2008’de TSE’ye onaylattık. ISO 9001 ile bunu pekiştirdik. OHSAS 18001 ile de sağlık ve güvenliğimizi tescil ettik. Bu dünyanın çocuklarımıza miras olduğunu bilerek, ISO 14001 şartlarını da yerine getirip çevreye olan duyarlılığımızı da kanıtladık.

Yetkin personelimiz ve geniş ürün çeşidimizle çok kısa sürede birçok firmanın çözüm ortağı olduk. Sürekli genişleyen bayi ağımızla da her geçen gün hizmetlerimizi size eksiksiz ve hızlı bir şekilde getirmek için gereken tüm adımları atıyoruz.

Sorumlu üretim, eksiksiz ve zamanında hizmet anlayışıyla oluşturduğumuz şirketimizle sizlerinde tanışması en büyük dileğimiz. Saygın Kastor, Sanayi Tekerlekleri ve Kaplin konusunda her zaman yanınızda, kalitesi, yetkin personeli ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla…

ÜRÜNLERİMİZ;

* TEKERLEKLER

* KAPLİNLER

KALİTE, ÇEVRE ve İŞ SAĞLIĞI POLİTİKAMIZ

* Firma olarak tüm faaliyetlerimiz ile ekolojik dengeye zarar vermemek,
* Atıkların kaynağında en aza indirilmesini, mümkün olduğunda yeniden kullanılmasını ve geri dönüştürülmesini, değerlendirilemeyen atıkların uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini sağlamak,
* Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak,
* Yönetim sistemlerimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek,
* Çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, kendimizin ve çevremizdekilerin mülkiyetine gelebilecek her türlü kaza, hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli korumayı sağlamak,
* Çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak,
* Sektördeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip etmek, ürün kalitelerini arttırmak talepleri zamanında karşılayıp müşteri memnuniyetini sağlamak.


KALİTE, ÇEVRE VE İŞ SAĞLIĞI yönetim sistemlerini etkin uygulamak, yasal mevzuatlara, standart ve müşteri şartlarına tam uyarak devamlı ileriye götürmek POLİTİKAMIZDIR.

SAYGIN KASTOR

Firma Yetkilisi: Ahmet İbrahim SAYGIN
Adres: 10006 sokak No:8-b A.O.S.B. Çiğli
Web Sitesi: www.sayginkastor.com
Faks: 0232 328 37 68
Dahili Telefon: 0232 328 37 60
Cep Telefonu:
E-Mail: kastor@sayginkastor.com
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya