Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması

M&N TRANSPORT karayolu taşımacılığında KOMPLE Türkiye'den İhracat,Transit taşıma hizmeti ve Türkiye'ye İthalat hizmeti sunmaktadır. Komple ve büyük miktar parsiyel emtialar adresten zamanında teslim alınır ve zamanında adrese teslim edilir (Kapıdan Kapıya). Küçük miktarlardaki parsiyel emtialar alıcıya varış yerinde gümrük ambarlarında zamanında teslim edilir.

Firmamız, acenteler kanalıyla SURİYE, ÜRDÜN SUUDİARABİSTAN, ALMANYA, ROMANYA DÜZENLİ PARSİYEL; KUVEYT, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ (B.A.E.), YEMEN, KATAR, BAHREYN, LÜBNAN, IRAK, ALMANYA, HOLLANDA, İNGİLTERE, ÇEKOSLOVAKYA, ROMANYA-YUNANİSTAN, BULGARİSTAN, POLONYA, İTALYA, DANİMARKA, İSVİÇRE, FRANSA KOMPLE TIR hizmeti sunmaktadır.

M&N TRANSPOT/TRANSSHIPPING INT’L MARITIME TRANSPORTATION AND LOGISTICS CO. Türkiye limanlarından FCL ve LCL yüklemeler ile başta Rusya Federasyonu devletleri limanları olmak üzere, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Güney ve Batı Afrika, Amerika, İsrail-Filistin limanlarına hizmet vermekteyiz.

Rusya Federasyonu Ülkeleri limanları için seçkin denizcilik firmaları ile direkt ya da talebe göre aktarmalı servis sunmaktayız. Diğer destinasyonlar için kesin lokasyonlar belirtilmesi durumunda kapıdan kapıya servis sunabilmekteyiz. Liman teslimi hizmetimizin yanında kapıdan kapıya teslimatlar için kaliteli servis desteği verilmektedir.

Geniş acente ağımız ile Rusya Federasyonu Devletleri limanları haricinde servis verdiğimiz diğer tüm limanlar içinde en uygun fiyat çalışmaları yapılmakta, lojistik destek hizmetleri verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ
- DENİZ TAŞIMACILIĞI SİGORTA SİSTEMİ
- ETKİLİ ACENTA AĞI VASITASIYLA GÜMRÜKLEME HİZMETLERİNDE AKICILIK
- YURTİÇİ VE YURTDIŞI GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ
- EKİPMAN DESTEĞİ
- HER TÜRLÜ DEPOLAMA, ÖZEL-GENEL ANTREPO DESTEĞİ
- KAPIDAN KAPIYA, ADRES TESLİM TAŞIMACILIK SEÇENEKLERİ
- PROFESYONEL LOJİSTİK DESTEK YÖNLENDİRMELERİ
- RE-EXPORT İŞLEMLERİNDE TECRÜBE VE ZAMANA KARŞI UYGUN SİSTEM
- ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞINDA MEVDUATA UYGUN SORUNSUZ HİZMET
- AĞIR NAKLİYE VE PROJE YÜKLEMELERİNDE HER TÜRLÜ EKİPMAN VE LOJİSTİK DESTEK
- HER TÜRLÜ YURTİÇİ VE YURTDIŞI DESTİNASYON İÇİN EN KISA SÜREDE FİYATLANDIRMA DESTEĞİ
- YURTİÇİ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI ÖN NAKLİYE DESTEĞİ
- AYLIK, YILLIK, UZUN SÜRELİ ANLAŞMALARA DAYALI KONTEYNER KİRALAMA SİSTEMİ
- KONTRATA DAYALI GEMİ KİRALAMA SİSTEMİ
- SEKTÖR VE ÜRÜN GRUBUNA GÖRE EN UYGUN, EN DÜŞÜK MALİYETLİ VE EN HIZLI TAŞIMA SEÇENEKLERİ


HEDEFİMİZ
ANA HEDEFİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ İLE İLİŞKİLERİMİZİ, SADECE ONLARI MÜŞTERİ OLARAK GÖRMEK DEĞİL, HEPSİNİ AYRIAYRI İŞ ORTAĞIMIZ OLARAK GÖRMEKTİR. BU YÜZDEN VERDİĞİMİZ VE VERECEĞİMİZ SERVİSİN ADINI KENDİ BÜNYEMİZDE “KİŞİSEL MÜŞTERİ SERVİSİ” ADINI KOYDUK. BU SERVİSTE HİÇBİR DETAYI ATLAMADAN İŞ ORTAĞIMIZ SAYDIĞIMIZ MÜŞTERİLERİMİZE EN UYGUN, EN HESAPLI VE EN HIZLI-DÜZENLİ SERVİSİ VERME AMACINDAYIZ. BU DURUM HEM BİZİ HEM DE MÜŞTERİLERİMİZİ TÜRKİYE VE DÜNYA PİYASASINDA ETKİN REKABET ORTAMINA SOKAR VE BU ORTAMDA BAŞARIYI DA BERABERİNDE GETİRİR.

MN TRANSPORT

Firma Yetkilisi: Şevki AK
Adres: Altıeylül Mah. Atalar Cad. Atalar Apt. No.61 K.4 D.8
Web Sitesi: www.mntransport.com
Faks: 0266 245 54 58
Dahili Telefon: 0266 245 91 98
Cep Telefonu:
E-Mail: sevkiak@mntransport.com - sevki_ak@mynet.com
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya