Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması

Üstün kalite ve hizmet anlayışı...

1979 yılından günümüze kadar devam eden hizmet anlayışımız ile müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Sadece ticaret yapmak mantığında kalmayarak insana yakışır kaliteyi ve güveni esas alarak bugünkü yerimizde olmanın gururunu yaşamaktayız..

Sektörümüzde insan sağlığının çok önemli olduğunu kavrayarak sağlık herşeyden önemlidir anlayışıyla hizmete devam etmekteyiz. Bu temelde ISO 9001:2000 kalite belgesi ve HACCP gıda güvenliği belgesiyle bu anlayışımızı teyit ederek yolumuzda ilerlemekteyiz.

bunun sonucu olarak daha modern kaliteli ve hijyene dayalı modern bir tesiste hizmet vermeye başladık.

Tedarikçilerimizden başlayarak, personelimiz ile birlikte müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmeti gerekli hijyenik ortamda sağlamak ilk prensibimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak UĞUR markasına yakışır kaliteli üretimimizi piyasaya sunmanın keyfini yaşamaktayız. Firmamız 4000 m2 kapalı alanda 10000 adet/gün merkezi üretim kapasitesine sahiptir. Yeni ve tamamen hijyene yönelik dizayn edilmiş modern tesisimizde birinci ilkemiz olan hijyen ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yeni tesisimizde hizmetimize devam etmekteyiz. Bununla birlikte yerinde üretim projeleri için gerekli yatırım ve tecrübeli personeliyle hizmet verebilecek organizasyonlarımız mevcuttur.

Merkezi üretimimiz ve yerinde üretimimiz sayın müşterilerimizin ziyaretine 24 saat açıktır. Uğur kaliteli, güvenilir hizmeti sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Ömür boyu sağlıklı nesiller oluşmasında katkısı olacak üretimlerimizi tarladan sofraya kadar ürün takibi ve standardizasyonu geliştirmek, kalıcı başarı elde etmek için kendimizi ve tüm ekibimizi hazırlamak. Kendimize, size ve çevremize olan sevgi ve saygımızla gelişmede TKY (Toplam Kalite Yönetimi) çalışmalarımızla da sürekliliği sağlayarak sektörümüzdeki yeniliklerin takip ve öncüsü olmak.

Misyonumuz

Toplu Beslenme endüstrisinde Kaliteli ve sağlıklı ürünler üreterek, bilinçli, eğitimli, konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadrolarla kurumsallaşmak. Kurum kültürümüzü üretken kılarak, tüm çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi kusursuzluğu hedefleyen kalitemize ortak etmek

VERDİĞİMİZ HİZMETLER;

-TAŞİMA YEMEK : Merkez mutfağımızda üretim ve firmanıza teslim edilmektedir.

-YERİNDE ÜRETİM : Taşeron firma olarak firmanız mutfağında üretim

-CATERING HİZMETLERİ : Düğün, Toplantı, Kokteyi, piknik, Ödül, Mezuniyet töreni, açılış yemekleri v.b. organizasyon

UĞUR YEMEK & CATERING HİZMETLERİ

Firma Yetkilisi: Dursun ÇELİK
Adres: Orta Mahalle Susam Sokak No: 8 Orhanlı TUZLA
Web Sitesi: www.uguryemek.com.tr
Faks: 0216 304 29 84
Dahili Telefon: 0216 304 29 11
Cep Telefonu:
E-Mail: info@uguryemek.com.tr
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya