A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/tmp/ci_sessionquh3o14tm3qdn6otetkdt6bsmfn3ak82): failed to open stream: No space left on device

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 174

Backtrace:

File: /home/firmarek/public_html/application/controllers/Firmadetay.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/firmarek/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/firmarek/public_html/system/core/Exceptions.php:271)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Backtrace:

File: /home/firmarek/public_html/application/controllers/Firmadetay.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/firmarek/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/firmarek/public_html/system/core/Exceptions.php:271)

Filename: Session/Session.php

Line Number: 143

Backtrace:

File: /home/firmarek/public_html/application/controllers/Firmadetay.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/firmarek/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

EGE BALCILIK [ HAKKARİ ]

Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması

Firmamız 1986 yılından beri Hakkari Merkez Atatürk caddesi Türk Telekom yanında 556 sayılı kanun hükmünde kararname ile G56584 Nolu Marka Tescil patenti ile Faaliyet göstermektedir. Ballarımız Kendi ürettiğimiz Kara Kovan balı olup, Saf doğal ballardır. Kara Kovan Sepeti dediğimiz çamurla ve samanla sıvanmış hasır veya çalıdan örülmüş sepetlerimiz olup, bu sepetlerden 1500 adet kovanımız olup ayrıca yıllık 22 ton kara Kovan balı üretimimiz oluyor. Bu balımızı Sonbahar ayının Ekim ayında kovanlarda alıyoruz. Kara kovan Balın yanında Polen, Arı Sütü Ve Süzme bal çeşitleri de bulunmaktadır. Bu kara kovan sepetlerin özelliği Yüksek yaylalarda bal vermesidir. Bu kovanlarda her şey balından peteğine kadar arının yaptığı petek ve baldır. Öz Hakkari Balcılık olarak da Türkiye’ nin her iline, ilçesine ve kasabasına Ücretsiz kargo ile halkımızın hizmetindeyiz. Hakkari’ de elde ettiğimiz bu balların yine ülkemizin anzer yöresinde elde edilen ve yüksek fiyatlarla pazarlanabilen hatta ihraç olanağı sürekli koruyan anzer balıyla bir karşılaştırma yapıldığında bu bala özelliğini veren maddelerin Hakkari balında da aynı oranlarda bulunduğu görülmüştür.

Katkısız ve saf Çiçek tozunda aldığımız bu kara kovan balımız renk ve rahiya bakımından üstün özelliklere sahip olup diğer besinlerde olduğu gibi İnsan bünyesinde rahatsız edici hiçbir özellik taşımayıp aksine antiseptik etkisi ve antioksin özelliğinden dolayı mide, kalp, Karaçiğer , Şeker hastalığı kemik hastalıkları ve hatta kanser iyi edici özellikleri bulunmaktadır.

Yaylalarımızda bulunan renk, renk Çiçekler bunun yanında geven Otuz değimiz Çiçeğin daha Fazla olması arılarımıza ve Balımıza ayrı bir tat ve özellik veriyor. Bu ballarımız her türlü labaratuvar ve temizlik hijyeni testinden geçip bu ballarımızı kovan dan alıp Soğuk Depolarda bekletip ve daha sonra ilgili dinlendirme tanklarında bekletip, paketleme , etiketlendirme ve satışa sunmamızdır. Bu ballarımızın yanında

POLEN : biz Öz Hakkari Balcılık olarak Kara Kovan Arılarımızda aldığımız polen çiçekli bitkilerde çiçeklerin erkek organlarınca üretilip dişi organın döllenmesini sağlayan basitçe Çiçek tozu olarak da adlandırılan bitkilerin erkek cinsiyet hücrelerdir. Bal arıları, poleni büyük oranda yavru gıdası olarak kullanırlar. Polen kıymetli bir besin maddesidir.

ARI SÜTÜ : Biz öz Hakkari balcılık Olarak Arı sütü Üretimini ana arı üretiminde bahsedilen larva transferi yöntemi ile yapıyoruz. Transferden 2-3 gün sonra hücre içinde bulunan larvalar atılıp geriye kalan arı sütü ağaç kaşıkçıkla veya vakumlanarak renkli şişelere alınır. Bu işlem Güneş Görmeyen kapalı ortamda yapıyoruz. Ve elde ettiğimiz saf arı sütü

5 0C’ın altında muhafaza edilmelidir. Nektar ve Polen kaynaklarının iyi olduğu dönemde güçlü kolonilerle yapılan üretimlerde bir hücreden ortalama 200 mg civarında arı sütü alabiliyoruz.

SÜZME BAL : Biz Öz Hakkari balcılık Firması olarak Süzme Bal kara Kovan balın Süzmesi olup. Burada Kara kovan peteklerini 50 C lık sıcaklık Gören Süzme makinalarına atılıp karıştırılıp, Süzüldükten sonra dinlendirme tanklarına alıp paketleme ve etiketlenme işlemi gerçekleştirdikten sonra satışa sunuyoruz.

KARA KOVAN BALI , SÜZME BALI , POLEN VE ARI SÜTÜNDE

BULUNAN YARARLAR

1- Bedensel ve zihinsel yorgunlukları giderilmesinde
2- Yaşlılıktan oluşan damar sertliği ve bitkinlik halinde
3- Çocukların dengeli beslenmesinde
4- Çocukların Diş ve kemik gelişimlerinde
5- Hücre yenileyici özelliği ile Cilt bakımında
6- Kadınların Peryodik dönemlerinde bozulan kan dengesinin düzenlenmesinden
7- Saç dökümlerinin önlenmesi ve saçlara canlılık kazandırmasına
8- Cinsel faaliyetlerin desteklenmesinden
9- Genel Vücut direncinin artırılmasından
10- Kan dolaşımın hızlandırılmasından
11- 70 Derde Deva
Hakkari arı varlığı ve bal üretimi ile önemli bir arıcılık merkezidir. Bu ballarımızın ülkemizin bir kaynağının dış dünya ya tanıtılması sayesinde dış satım yoluyla ülke ekonomine döviz katkısı sağlayacaktır. Bal ürettiğimiz yerlerimiz doğal yapısı ve florası ile arcılığın cazibe merkezlerindendir. Bu ballarımızla ünlü anzer balı’ na rakip olabilecek durumdayız. Kara kovan balı , Süzme Balı , polen , Arı Sütü Ve Ceviz Siparişleri adrese teslim bizden telefon sizden ....

EGE BALCILIK [ HAKKARİ ]

Firma Yetkilisi: Mesut EGE
Adres: Atatürk cad. Valto İşmerkezi N:54 PK:3000 MERKEZ
Web Sitesi: www.ozhakkaribal.com
Faks: 0438 211 84 04
Dahili Telefon: 0438 211 57 63
Cep Telefonu: 0532 353 63 87 - 0532 572 21 20
E-Mail: sehmusege@hotmail.com
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: