Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması

Hizmetlerimiz

EXPERT HİZMETİ

Öncelikle expertimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceleyip not eder.Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.Expert işlemi tamamen ücretsizdir.

PAKETLEME

Evden eve taşımacılığın en önemli konularından biri de paketlemedir.Paketlemede kullanılacak özel koliler ve ambalaj malzemeleri eşyanızın sağlıklı ve hasarsız taşınmasını sağlamaktadır.Paketlemede kolilenecek eşyalarınızı ve elbiselerinizi bayan elemanlar;monte-demonte ve ambalajlama işini de diplomalı, profesyonel bay mobilya ustalarımız yapmaktadır.

işte bu hasssasiyetle kullandığımız ambalaj malzemelerimiz:

Beyaz eşya ve mobilya ambalajında kullandığımız elyaflı köpüklü malzemeler

*** Özel hurç poşetleri *** Bardak tabak kolileri

*** Yatak-yorgan poşetleri *** Takım elbise kolileri

*** Baza yatak ambalajları *** Mobilya battaniyeleri

TAŞINMA

Taşınma tarihinden önce ev veya büro eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından sigortalanır.Sigorta süresi tüm eşyalarınız yeni adresinize taşınana kadar geçerlidir.

Bir gün önceden demonte edilmiş ve ambalajlanmış ev eşyalarınız taşınma tarihinde araca diziminde tecrübeli ustalarımız tarafından istifi yapılır.Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için araca yerleştirilmesi çok önemlidir.Ambalajlanmış olan eşyalarınız araçta da mobilya battaniyeleri ile örtülür.

Yeni adresinizde eşyaların konulacağı ve mobilyalarınızın kurulacağı yerleri göstermek için bir kişi bulunması yeterlidir.müşteri evim taşınmıştır ve eşyalarım istediğim gibi yerine kurulmuştur diyene kadar taşınma işlemi devam eder .

DEPOLAMA

Firmamız eşyalarınızı taşımanın yanında depolama hizmetide sunmaktadır.Trabzon merkezde hırsızlık,yangın ve doğal afete karşı sigortalanmış depomuzda talep eden müşterilerimizin eşyalarını muhafaza etmekteyiz.

YAYLIOĞLU NAKLİYAT EVDEN EVE

Firma Yetkilisi: Yaşar YAYLI
Adres: İSKENDER PAŞA MAHALLESİ DENİZ SOKAK NO:3/C OTEL HORON ARKASI
Web Sitesi: www.yaylioglunakliyat.com
Faks: +9 0462 326 33 28
Dahili Telefon: +9 0462 323 00 64 - 326 23 47 - 321 47 59
Cep Telefonu: +9 0532 425 99 87
E-Mail: info@yaylioglunakliyat.c
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya