Türkiyenin en iyi firma rehberine hoşgeldiniz
Firma Reklam

Kategoriler
Firma Açıklaması

ÖZENER ÇELİK BACA SİSTEMLERİ, 1976 yılında Özen Çinko isimiyle şahıs firması olarak kurulmuştur.1993 yılında tüzel kişiliğe geçen firmamız o günden bu yana faaliyetlerine ÖZENER ÇELİK BACA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak devam etmektedir.
Firmamız, Türkiye genelinde bir çok yerede kendi imalatımız olan çelik baca ve havalandırma sistemlerinin altına imza etmiştir.
Mizyonumuz her zaman müşteri memnuniyeti ve doğru işin doğru zamanda yaoılması olmuştur.
Kurulduğumuz tarihten itibaren mesleğimizi 3 kuşaktır devam ettirmekte, teknolojinin ve günümüz piyasa şartlarının neticesinde müşterilerilerimize en uygun ve kaliteli hizmeti sağlamaktayız.
Şirketimiz kurulduğu günden itibaren teknoloji, kaliteli malzeme, uzman işçilik ve yılların getirdiği deneyimi, ürün bilgisi ile birleştirerek müşterilerine koşulsuz memnuniyet sağlamayı şirket politikası olarak belirlemiştir.
Ürettiğimiz baca sistemleri mekanik sağlamlığı ve uzun ömrünün yanı sıra, yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan 316 L kalite TSN 1856-1 ve TSN 1856-2 kriterlerine göre paslanmaz çelikten tek ve çift cidar, norm ve standartlara uygun olarak imal edilmektedir.
Baca modül bağlantıları, sıvı ve gaz yakıtlı cihazlar için ideal ürünlerdir. Bütün ısıtma kazan sistemleri için uygun olan baca modülleri çekiş gücü, sızdırmazlık. Conta yapısı, montaj kolaylığı, modern ve estetik görünüşü kadar ortanlarda dayanıklı oluşu, sıvı ve katı yakıtlı tüm cihazlar için tasarlanmış oluşu ile tercih sebebidir.
Konut, iş merkezi, otel, hastane ve fabrikalara yönelik paslanmaz çelik baca, doğalgaz bacası, baca filtreleri, baca çekiş düzenleyicileri, havalandırma, hava ile taşıma sistemleri konularında üretici olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

***ÜRÜNLERİMİZ***

*Tek Cidarlı Baca Sistemleri

*Çift Cidarlı Baca Sistemleri

*Kaskad Baca

*Hermatik Baca

*Las Baca

*Çamaşır Atma Kanalı

*Çöp Şutu

*Spiral Hava Kanalları

*Çift Cidarlı Spiral Hava Kanalları

*Sulu Sistem Filtre

*Filtre Üniteleri

ÖZENER ÇELİK BACA SİSTEMLERİ

Firma Yetkilisi: Bilal VARDI
Adres: Fatih cad. Dolunay sok. No 3 D:13 Çobançeşme - 34188 Yenibosna
Web Sitesi: www.ozenercelikbaca.com
Faks: 0212 551 44 17
Dahili Telefon: 0212 551 44 16
Cep Telefonu: 0544 448 30 44
E-Mail: info@ozenercelikbaca.com
Hatalı Resim Hatalı Resim Hatalı Resim
Telefon

Destek : 444 6 498

Sosyal Medya